Дитячий електромобіль Джип Jeep Wrangler з пультом радіокерування Bambi M 3237EBLR-1 Білий
-9%

13 849 ₴
12 649 ₴
- В наявності
- Код: M 3237EBLR-1
+380 (97) 935-35-33
Менеджер
- +380 (89) 522-20-09Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Джип Jeep Wrangler з пультом радіокерування Bambi M 3237EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль Джип M 3237 шкіряне сидіння - виконаний у стилі позашляховика Wrangler, має м'які колеса ЄВА і комфортне шкіряне сидіння з ременями безпеки, джип має дзеркала і стійку з додатковими фарами.
Дитячий електромобіль M 3237 має чотири двигуни потужністю по 45W кожен, вони працюють від двох якісних батарей великої ємності, дитячий джип має ручне та дистанційне керування, батьки можуть катати малюків за допомогою пульта.
Дитячий електромобіль M 3237 відрізняється надійністю та легким управлінням, корпус зроблений з міцного пластику, для прослуховування музики є USB та MP3 роз'єми, у джипа світяться фари та грати радіатора, все це робить їзду цікавою та захоплюючою.

Характеристики:
- Шкіряне сидіння
- М'які колеса EVA
- Розмір колеса/диска - 29см/22см
- Двері відчиняються вгору
- Відкривається капот
- Задні амортизатори
- Чотири мотори 4х45W, RPM 8000 про.
- Два акумулятори 2х12V/7AH
- Індикатор заряду батареї
- Максимальна швидкість – 8 км/год
- Заряджання RPM 1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка, повільний старт та стоп
- Кількість швидкостей: в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт.
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та верхні фари, кнопка увімк./вимк. світла
- Підсвічування бампера
- Музика, звук мотора під час старту, сигнал на кермі, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, MP3, SD слот, FM радіо
- Ремінь безпеки
- Дзеркала заднього виду
- Ручка для зручного переміщення
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Максимальне навантаження – 45 кг
- Пульт дистанційного керування 2,4G (блютуз)
- Розміри джипа: довжина – 122 см, ширина – 67 см, висота – 79 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Jeep |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, MP3-роз'єм, Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 28.45 кг |
| Висота | 79 см |
| Діаметр задніх коліс | 290 мм |
| Діаметр передніх коліс | 290 мм |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 67 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 60 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Jeep |
- Ціна: 12 649 ₴





