Дитячий електромобіль Mercedes каталка-толокар з батьківською ручкою та пультом Bambi M 5788EBLR-3 Червоний

4 849 ₴
4 449 ₴
- В наявності
- Код: M 5788EBLR-3
- +380 (89) 522-20-09Менеджер
Дитячий електромобіль Mercedes каталка-толокар з батьківською ручкою та пультом Bambi M 5788EBLR-3 Червоний
Дитячий електромобіль M 5788 , каталка-толокар - виконаний у вигляді джипа, це не просто іграшка, це ціла пригода для вашого малюка. Ця модель поєднує функції електромобіля і толокара, що робить іграшку універсальним засобом пересування для найменших.
Каталка-толокар M 5788 - оснащена батьківською ручкою, що дозволяє контролювати рух малюка. М'яке сидіння з екошкіри забезпечує комфорт під час поїздок, а страхувальний бампер та м'які EVA колеса роблять поїздки безпечними та плавними.

Дитячий толокар M 5788 - має 2 мотори та акумулятор, який забезпечує надійну роботу іграшки, для різноманітності та веселощів під час поїздок передбачені музика та світлові ефекти. Крім того, ви можете підключити телефон Bluetooth і слухати улюблену музику прямо під час катання.
Характеристики:
- Тип 3 в 1: толокар + електромобіль + батьківська ручка
- Два мотори 2х14W / 6V
- Акумулятор 6V/7AH
- Індикатор заряду батареї
- М'які колеса EVA
- Шкіряне сидіння
- Страхувальний бампер
- Час на зарядку 10-12 годин
- Старт – кнопка, педаль
- Максимальна швидкість – до 4 км/год
- Заряджання 6V/500mA, індикатор на зарядці
- Світлові та звукові ефекти, світяться фари, музика
- Панель: MP3, USB, bluetooth
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Підставки для ніг
- Рекомендоване навантаження – до 23 кг
- Пульт дистанційного керування 2,4G Bluetooth
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6V/7AH |
| Два мотори | 2х14W / 6V |
| Максимальне навантаження | 23 кг |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Панель | MP3, USB, bluetooth |
| Тип | Машинка |
- Ціна: 4 449 ₴

